płyty z betonu dekoracyjnego na ścianę

Płyty betonowe na ścianę

Płyty betonowe na ścianę to ciekawy sposób na nadanie niebanalnego charakteru każdej przestrzeni. Powierzchnie płyt betonowych mają naturalną strukturę i wyrazisty charakter, który odzwierciedla się w różnych warunkach oświetleniowych. Betonowe elementy naścienne są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju- głównie dlatego, iż są one od początku do końca tworzone ręcznie.

System płyt betonowych na ścianę ujmuje swą funkcjonalnością w życiu codziennym. Dzięki podstawowemu materiałowi bazowemu, jakim jest cement, powierzchnia płyt betonowych jest znacznie twardsza, niż w przypadku zastosowania tradycyjnych mas szpachlowych. Powierzchnie płyt betonowych na ścianę po aplikacji impregnatu olejowego, są otwarte dyfuzyjnie, a tym samym niewrażliwie na uszkodzenia oraz zabrudzenia tłuszczami. To, co pozostaje, to zawsze tylko i wyłącznie czysta elegancja.

Projektanci nieustannie doceniają oraz podkreślają szlachetność powierzchni płyt betonowych. Twierdzą, że beton, z uwagi na swoją plastyczność, pozwala uzyskiwać pożądane kształty i faktury. Nam nie pozostaje nic innego, jak realizowanie wszelkich wymagań rynku oraz najważniejszych odbiorców, czyli klientów.
ciekawostka

Niezwykła trwałość i łatwość pielęgnacji betonu architektonicznego,
pozwala mu zachować niezmieniony design przez wiele lat.

Beton stosowany do celów dekoracyjnych występuje najczęściej w postaci płyt betonowych na ścianę. Owe płyty maja niewielką grubość (18mm), przez co są relatywnie lekkie w stosunku do np. kamienia naturalnego. Pomimo relatywnie niewielkich parametrów przekrojowych są one bardzo wytrzymałe, co wynika z zastosowania zbrojenia w ich strukturze włókna szklanego. Płyty betonowe ścienne to niezwykle trały oraz wytrzymały element zdobniczy. Dostosowuje się on zarówno do trudnych warunków panujących na zewnątrz budynków, jak i do tych występujących w miejscach narażonych na działanie wilgoci (łazienki, tarasy, balkony). Dzięki zabezpieczeniu specjalnymi impregnatami, zapobiegającymi wchłanianie wody, płyty betonowe na ścianę toBETON zachowują swój niezmieniony wygląd przez długi czas.
Płyty betonowe na ścianę to dekoracja najwyższych lotów. Modna, nowoczesna oraz niekonwencjonalna w wyrazie. Do tego również nieskomplikowana w montażu. Proponowane przez nas płyty betonowe na ścianę, dzięki swojej cienkiej strukturze mocowane są do ściany za pomocą specjalnego kleju oraz ozdobnych, nierdzewnych śrub. Takie wykonanie jest bowiem dla nas gwarancją idealnego przymocowania, trwałego oraz, co najważniejsze, bezpiecznego. Płyty dekoracyjne ścienne zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu nawet najbardziej nietypowych, indywidualnych projektów naszych klientów. Doskonała plastyczność betonu architektonicznego pozwala owe pomysły przemieniać w rzeczywistość…
Doskonały materiał ozdobny powinien pozwalać na dowolne zabiegi aranżacyjne. Zarówno jego faktura, wielkość, dodatkowe ozdoby czy kolor winny być elementami przeznaczonymi do indywidualnego wyboru. Takie możliwości rozpościera przed swoimi klientami właśnie firma toBETON. Proponowane przez nas płyty betonowe na ścianę są bowiem takim rodzajem ozdobnika, którego ostateczna postać jest w zasadzie zależna wyłącznie od wymagań oraz gustu pomysłodawcy. Oferujemy zatem Państwu szeroką gamę kolorystyczną naszych płyt betonowych na ścianę: począwszy od bieli, po odcienie naturalnej szarości, a na ciemnym graficie kończąc, a także wybór dowolnej faktury płyty. Dzięki powyższym zabiegom osiągną Państwo absolutnie indywidualny wyraz dla każdej betonowej aranżacji.
płyty z betonu architektonicznego
płyty betonowe
płyty z betonu architektonicznego dekoracyjnego na ścianę