płyty z betonu dekoracyjnego

Płyty betonowe dekoracjyjne

Płyty betonowe dekoracyjne zostały wyprodukowane według ściśle opracowanej technologii. Cieszą nasze oko w kilku wariantach kolorystycznych oraz rozmiarowych Płyty betonowe dekoracyjne przeznaczone są do stosowania jako okładzina ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych, a także inne elementy wykończenia. Są one doskonale wytrzymałe oraz trwałe. Opracowana technologia pozwala na stosowanie dekoracyjnych płyt betonowych nawet w najbardziej wilgotnym środowisku, takim jak kuchnia, łazienka, czy toaleta. Jakie tajemnice kryje w sobie owa technologia.

Płyty betonowe dekoracyjne wykonane są z betonu architektonicznego, dodatkowo wzmocnionego siatką polipropylenową. W przeciwieństwie do wzmocnienia włóknami, owa siatka gwarantuje, iż w przypadku jakichkolwiek pęknięć, całość nie rozpadnie się na części, lecz utrzyma swą konstrukcję.

Beton jest materiałem porowatym, chłonnym i odpornym na ewentualne zabrudzenia czy wilgoć – to prawdziwa innowacja w porównaniu do dostępnych powszechnie materiałów budowlano- architektonicznych. Wierzchnia warstwa płyt betonowych wykańczana jest w absolutnie naturalny sposób, zachowując szlachetność wyrazistość oraz niepowtarzalność każdego detalu. Dlatego właśnie płyty betonowe dekoracyjne stwarzają tak wyjątkowy charakter, który odzwierciedla się w najróżniejszych realizacjach współczesnego designu.
ciekawostka

Niezwykła trwałość i łatwość pielęgnacji betonu architektonicznego,
pozwala mu zachować niezmieniony design przez wiele lat.

Beton architektoniczny w postaci płyt betonowych dekoracyjnych zaskakuje swoją funkcjonalnością. Z powodzeniem możemy wykorzystać go bowiem w różnych miejscach, zarówno użyteczności zewnętrznej jak i wewnętrznej. Doskonale sprawdzi się on także w projektowaniu przestrzeni o różnych wymaganiach aranżacyjno- budowlanych. Płyty betonowe dekoracyjne będą fantastycznym upiększeniem ścian salonu, kuchni, łazienki czy hollu, a także idealną okładziną kominków, tarasów czy barów. Oprócz walorów estetycznych, cena płyt betonowych dekoracyjnych dodatkowo uatrakcyjnia ich zakup. Dzięki specjalistycznym metodom impregnacji, oraz najlepszej jakości produktom, użytym przy tworzeniu dekoracyjnych płyt betonowych jest to ewidentnie inwestycja w piękno i trwałość na lata…
Płyty betonowe dekoracyjne to absolutnie innowacyjny oraz bardzo oryginalny sposób aranżacji wnętrza. Jego ostateczny efekt w dużej mierze zależy jednak od samego betonu oraz sposobu jego tworzenia. Ogromne znacznie odgrywają w tym wypadku warunki jego pielęgnacji, domieszki do betonu oraz odpowiedni rodzaj cementu. Doskonałe płyty z betonu dekoracyjnego mogą mieć zatem idealnie gładką powierzchnię lub porowatą strukturę, zależnie od życzenia klienta. Bez względu na wybór faktury, płyty betonowe dekoracyjne toBETON to zawsze wybór najlepszej jakości materiałów oraz doskonałego wykonania. Dzięki specjalnym metodom impregnacji nasze płyty są odporne na działanie wilgoci oraz różne uszkodzenia mechaniczne, zapewniając tym samym gwarancję pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru.
Obecna technologia umożliwia wszechstronną aranżację betonu w bardzo szerokim zakresie- zarówno jako elementu konstrukcyjnego budynku, jak i waloru estetycznego, czy nawet artystycznego. Coraz częściej pojawiające się zastosowania płyt betonowych dekoracyjnych wzbogaca wykończenia wielu obiektów budowlanych oraz prywatnych przestrzeni mieszkalnych. Beton, z uwagi na swoją plastyczność, pozwala bowiem na uzyskanie dowolnie pożądanych kształtów oraz faktur. Faktem najbardziej świadczącym o popularności płyt betonowych dekoracyjnych jest ich imitacja przez inne materiały budowlane. W tym przypadku żadna imitacja nie jest jednak w stanie dosięgnąć ideału prototypu…
płyty z betonu architektonicznego
płyty betonowe
płyty z betonu architektonicznego dekoracyjnego